skip to Main Content
Ужанська долина: ти повинен це побачити на власні очі

Ужанська долина: ти повинен це побачити на власні очі

Фантастичний закарпатський парадиз, який тільки починає відкриватись туристам з усього світу. Будь одним з перших, хто розповість про цю унікальну місцину своїм друзям!

Від легендарного Ужоцького перевалу і до самого міста Ужгород простяглася Ужанська долина: без перебільшень одна з наймальовничіших та найбільш атмосферних місцин на Закарпатті. Цей вражаючий край лише починає відкривати свої нескінченні скарби охочим. А їх в долині досхочу: прадавні колоритні села, мінеральні джерела з корисною водою, архітектурні та інженерні пам’ятки, унікальні природні багатства та неймовірні гірські панорами. Все це створює абсолютно неповторну атмосферу в долині.

Туристичною перлиною долини є її східна частина – Ужанська верховина. Тут на вас чекає Ужанський Національний природній парк, величезною площею понад 39 000 га, який входить до складу першого в світі міжнародного тристоронього біосферного резервату „Східні Карпати”. Недоторкана природа, букові праліси та численні пішохідні маршрути на будь-який смак – ви будете в захваті від побаченого!

На схилах Ужанської верховини живописно красуються унікальні прадавні церкви, серед яких Ужоцька дерев’яна церква святого Михайла 1745 року, що сьогодні входить до світової спадщини ЮНЕСКО.

Крім того, на вас чекає легендарний Ужоцький перевал зі своїм найстрімкішим підйомом в Україні. А серпантинна залізниця, яка проходить через перевал, це окрема тема.Одна з найкрасивіших залізниць в східній Європі та номер один в Україні, з численними тунелями та віадуками, яку дуже полюбляють іноземні туристи!

Саме в центрі цієї краси та чаруючих гірських панорам і розташований наш родинний готель «Ліан». Стань нашим гостем і ми розповімо та покажемо набагато більше, про нашу чудову Ужанську долину – того, чого не знайдеш в інтернеті чи в туристичних довідниках.

 

Back To Top