skip to Main Content
7 причин завітати до нас в гості

7 причин завітати до нас в гості

1. Недоторкані природні багатства
Чи багато ви знаєте місць в Європі, де можна відпочивати з комфортом і при цьому насолоджуватися істинно цнотливою природою навкруги? Наш край – одна із таких неймовірних місцевостей. Безкрайні живописні панорами та гірські пейзажі ще не зазнали жодних втручань сучасного прогресу. Саме у нас повітря не знає ніяких промислових викидів. А смачна і цілюща вода є підтвердженням нашої чистої екології!
Навкруги розташований гігантський національний заповідник площею понад 39 000 г – це природне середовище проживання безлічі птахів, звірів , а також тихого гоміну віковічних пралісів. Тут на вас чекають численні пішохідні та велосипедні еко-маршрути на будь-який смак.

2. Автентична місцева атмосфера
Практично центр Європи, Великоберезнянщина відома тим, що зберегла свій неповторний місцевий колорит. Тут можна відчути і дух старої Європи, і познайомитися з дійсно українськими звичаями. Сучасна західна культура лише починає проникати в наш край, тому ви ще зможете встигнути побачити наш унікальний колоритний осередок. Від різноманітних традицій святкувань до унікальних смаків місцевої кухні – все це знання, що передавались тут з покоління в покоління та збереглися з давнини до сьогодення.
Щира гостинність, запашні страви, ведення господарства та багато іншого – поспішайте відкрити для себе живу автентичну українську культуру Закарпаття!

3. Туристи лише починають знайомитись з регіоном
Донедавна наш неповторний край був знайомий лише найбільш досвідченим туристам. Дуже швидко слава розлетілася по всій країні та далеко за її межами. Туристи, що вперше відвідали Великоберезнянщину, повертаються сюди знову і знову та спішать рекомендувати цей край друзям. Проте тут ви не зустрінете гамірного натовпу людей, галасу та черг на оглядові майданчики. Наш закарпатський парадиз тільки починає завойовувати своїх прихильників. А це значить, що ви встигаєте насолодитися безлюдним затишком та повною мірою оцінити всі переваги комфортного відпочинку без зайвого докучання.

4. Унікальні архітектурні пам’ятки
Крім захоплюючих природних ландшафтів, наш край багатий і на унікальні архітектурні пам’ятки. Ви матимете змогу милуватися ними прямо посеред дикої природи: ця краса дійсно варта того, щоб побачити її на власні очі. Особливо, відомі на весь світ прадавні дерев’яні церкви бойківської архітектури XVII-XVIII століття, серед яких Ужоцька церква святого Михайла, що сьогодні входить до світової спадщини ЮНЕСКО. А легендарна серпантинна залізнична магістраль, побудована австрійськими інженерами ще на початку ХХ століття, залишається однією з найкрасивіших залізниць в Східній Європі та найвражаючою магістраллю в Україні. Численні тунелі, віадуки та видові тераси – незабутнє видовище навіть для найвибагливіших туристів!

5. Максимально зручне розташування
Одна з важливих переваг нашого готелю – дійсно вигідне та зручне розташування. «ЛіАн» знаходиться в самому центрі усіх природних, історичних та архітектурних пам’яток Великоберезнянщини. Який би туристичний маршрут ви не обрали – дістатися до жаданої панорами чи об’єкту від нашого готелю завжди буде найбільш оптимальним, швидким та зручним варіантом. До будь яких визначних пам’яток, як то кажуть, «шапкою докинути»! Крім того, наш край ділить кордон одразу з Польщею, Словакією та Угорщиною. Це створює чудові умови для зручної та комфортної подорожі туристам з усієї Європи.

6. Довершені смаки Закарпатської кухні
В «Ліані» вас зустріне затишний родинний ресторан. Тут вам запропонують багате розмаїття оригінальних місцевих страв та блюд традиційної Закарпатської кухні. Готує ту смакоту справжній професіонал та досвідчений знавець кулінарних традицій нашого краю. Усі страви готуються за місцевими рецептами, варто лишень одного разу спробувати грибну юшку, запашний бограч чи пікантні пікницю та шовдарь – і ви змушені будете згадувати ці неймовірні смакові враження знову і знову! Крім того, на вас чекають унікальні авторські страви, яких ви не скуштуєте ніде інде, крім нашого ресторану. А для поціновувачів ексклюзиву – ми підготували напої власного виробництва, як алкогольні так і безалкогольні. Вони не лише підкреслять вишукані смаки страв, а й стануть чудовим сувеніром для близьких.

7. Ексклюзивний сервіс з душею
«ЛіАн» – це насамперед родинний готель-ресторан, що працює в кращих традиціях сімейного бізнесу. Це означає, що кожен наш гість – це не черговий клієнт; а наш сервіс – не бездушний персонал, що працює по натренованій схемі та нетерпляче чекає завершення робочого дня. В нас, все зовсім навпаки. Наші постояльці – це наші друзі, яких ми хочемо зустрічати в себе вдома знову і знову. Замість п’ятьох зірок ми пропонуємо тепле та щире піклування, чуйність до ваших особливих побажань та справжню відчутну атмосферу родинної оселі. Станьте і ви частиною нашого дружнього кола!

Back To Top