skip to Main Content

ВЕЛОПРОКАТ ТА ВЕЛОПРОГУЛЯНКИ

Велопрогулянки – це чудова можливість наповнити свій відпочинок незабутніми враженнями. Тим паче, коли це велопрогулянка у нашій дивовижній місцевості – Ужанському національному природньому парку (УНПП).

Велопрокат: 1 година-60 грн; пів дня 150 грн; весь день-250 грн.

Веломаршрут “Гусний”. Протяжність 19 км в обидві сторони

Гусний – це село, яке знаходиться в унікальній гірській долині! Маршрут проходить дивовижним місцем між горами та біля гірської річки. В селі на Вас чекає огляд старої церкви бойківського стилю та місцеві казкові будинки, а також можна познайомитись з тутешніми мешканцями, які розкажуть Вам цікаві місцеві легенди!  Для бажаючих  можна піднятись на невеликий перевал, який є поряд з селом і з якого відкривається дивовижна панорама на стрімкі гори. А також знаходиться помешкання дивовижного птаха – лелека чорного, який занесений в Червону книгу України.

Веломаршрут “Стужиця”. Протяжність 52 км в обидві сторони

Цей маршрут проходить цікавими селами Закарпаття та УНПП. Він буде цікавий для тих, хто хоче більше ознайомитись з нашою місцевістю. Старт від готелю. По дорозі маршруту знаходиться невеличкий перевал, на якому облаштоване місце перепочинку (альтанка) та гірське джерело, де можна попити криштально чистої гірської води. Далі чекає огляд найстаріших дубів України-Дуб «Чемпіон» та « Дідо Дуб», яким 1300 та 1200 років відповідно! В кінці села Стужиця знаходиться чудова територія природоохоронного науково-дослідного відділення УНПП, на якій є розплідник форелі, гірська річка, альтанки для відпочинку, місце для вогнища!

Веломаршрут “Ужоцький перевал”. Протяжність 15 км.
Комбінована велопрогулянка: велосипед та потяг!

Підйом потягом по унікальній залізній дорозі. На цій ділянці дороги знаходяться  багато тунелів, віадуків та терас, з яких відкривається незабутня панорама на гори  та села в долині! Піднявшись потягом  на першу зупинку після Ужоцького перевалу, с. Сянки, в хід йде велосипед. Там на Вас чекає маленький підйом довжиною 1 км. Подолавши цей підйом, відкривається чудова панорама на польські Бещади та українські хвойні ліси. На Ужоцькому перевалі можна оглянути пам’ятники та меморіали історичних подій, а також звідси начинається територія чудового Ужанського парку! Далі починається спуск з перевалу. На в’їзді в с. Ужок знаходиться джерело мінеральної унікальної води, яка багата на залізо та фосфор. Ми рекомендуємо скуштувати цю цілющу воду! Далі в селі можна оглянути дерев’яну церкву Святого Архангела Михаїла, 1745 року, яка занесена в спадщину ЮНЕСКО!

Back To Top