skip to Main Content

SPECIÁLNÍ PROGRAMY PRO DOVOLENOU

Třídenní program «Neprozkoumaná Zakarpatská Ukrajina» (3 dny/4 noci).

Zahrnuje: 4x přenocování v hotelu, snídaně a gurmánské večeře, výlety s průvodcem, degustace místních vín a koupele v tradičních železných vanách.

1 Den: cesta vlakem skrze tunely a viadukty Užockého průsmyku (ukrajinský Semmering). Prohlídka Užockého průsmyku a části Arpádovy linie (soustava vojenského opevnění). Procházka eko-stezkou «Terminecka cesta» (7km).

2 Den: výšlap na úchvatné vrcholy Karpat — Verhovyna (eko-stezka «Pramen řeky Užok»). Následuje degustace vín.

3 Den: návštěva a následný průzkum opuštěného železničního tunelu, návštěva dřevěného kostela sv. Michala, který je zanesen do světového dědictví UNESCO. Ochutnávky užocké minerální vody přímo z pramene a tradiční «čany» — koupele v horké minerální vodě.

Program je určený pouze pro skupiny od pěti osob!

Zahrnuje: 4x přenocování v hotelu, snídaně a gurmánské večeře, průvodce, degustace místních vín a koupele v tradičním ČAN

Program pouze pro skupiny od pěti lidí!

Cena: 115 Euro  na osobu.

Pěší výlet Užanské údolí

Fantastický Zakarpatský ráj, který se teprve začíná otevírat turistům z celého světa. Údolí se nachází na hranici se Slovenskem a Polskem. Z Uzhotského průsmyku do Užhorodu.

1 Den: přehled Užhorodu, návštěva historických památek, seznámení s místní kulturou.

2 Den: výlet na místo pádu největšího meteoritu v Evropě a návštěva nejstaršího stromu na Ukrajině. Délka trasy je 20 km.

3 Den: stoupání na horu Cheremucha a návštěva bojiště první světové války. 17 km

4 Den: cestování vlakem tunely a viadukty, prohlídka a překonání turistické trasy Užhotský průsmyk. 13 km Večer – kádě s minerální vodou.

5 Den: stoupání na на Verchovynský Vododilný hřeben.  22 km.

Cena výletu –  205 evro

Cena zahrnuje: doprovod průvodce, jídlo (místní kuchyně), pobyt v hotelu, 4 noci + 1 noc v letním domě, návštěva parku, koupání v kádi.

Setkání v Užhorodu!

Mít s sebou: spacák, dokumenty, peníze.

Program pouze pro skupiny od pěti lidí!

Vaše jméno

Váš telefon

Е-mail

Název programu

Datum od

Datum do

Back To Top