Ужанська долина: ти повинен це побачити на власні очі

Ужанська долина: ти повинен це побачити на власні очі

16.10.2018 Блог 0

Фантастичний закарпатський парадиз, який тільки починає відкриватись туристам з усього світу. Будь одним з перших, хто розповість про цю унікальну місцину своїм друзям!

Від легендарного Ужоцького перевалу і до самого міста Ужгород простяглася Ужанська долина: без перебільшень одна з наймальовничіших та найбільш атмосферних місцин на Закарпатті. Цей вражаючий край лише починає відкривати свої нескінченні скарби охочим. А їх в долині досхочу: прадавні колоритні села, мінеральні джерела з корисною водою, архітектурні та інженерні пам’ятки, унікальні природні багатства та неймовірні гірські панорами. Все це створює абсолютно неповторну атмосферу в долині.

Туристичною перлиною долини є її східна частина – Ужанська верховина. Тут на вас чекає Ужанський Національний природній парк, величезною площею понад 39 000 га, який входить до складу першого в світі міжнародного тристоронього біосферного резервату „Східні Карпати”. Недоторкана природа, букові праліси та численні пішохідні маршрути на будь-який смак – ви будете в захваті від побаченого!

На схилах Ужанської верховини живописно красуються унікальні прадавні церкви, серед яких Ужоцька дерев’яна церква святого Михайла 1745 року, що сьогодні входить до світової спадщини ЮНЕСКО.

А в серці краю матимете змогу відвідати ще одну цікавинку –  місце падіння найбільшого метеориту в Європі!

Крім того, на вас чекає легендарний Ужоцький перевал зі своїм найстрімкішим підйомом в Україні. А серпантинна залізниця, яка проходить через перевал, це окрема тема.Одна з   найкрасивіших залізниць в східній Європі та номер один в Україні, з численними тунелями та віадуками, яку дуже полюбляють іноземні туристи!

Саме в центрі цієї краси та чаруючих гірських панорам і розташований наш родинний готель «Ліан». Стань нашим гостем і ми розповімо та покажемо набагато більше, про нашу чудову Ужанську долину – того, чого не знайдеш в інтернеті чи в туристичних довідниках.